Bilgisayarınızın masaüstüne kolaylıkla kuracağınız masaüstü SMS programı sayesinde müşteri veritabanınıza dilediğiniz gibi SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızın masaüstüne kolaylıkla kuracağınız JetSMS Masaüstü programı sayesinde müşteri veritabanınıza dilediğiniz gibi yönetebilir, veritabanınızı gruplara ayırabilir, SMS gönderimi yapabilirsiniz.

JetSMS’in sunduğu Masaüstü SMS programı üzerinden kullanıcılar oluşturabilir ve bu kullanıcılara çeşitli işlem yetkileri ve gönderim limitleri tanımlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız

JetSMS’in sunduğu SMS programı, kişi listenizi Akıllı Telefon Rehberi ile yönetmenizi sağlar

Akıllı telefon rehberi yönetimi ile isterseniz bir isterseniz yüz binlerce kişiyi rehberinize ekleyebilir ve kişi listenizi gruplandırarak SMS gönderim esnasında sistemi daha verimli kullanabilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz SMS’lerin raporlarını gerçek zamanlı görüntüleyebilir, gönderimlerinize dair Detaylı Rapor, Özet Rapor, Özet Grafik, RSS Rapor ve Kopya SMS ile rapor alabilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz SMS’lerin raporlarını gerçek zamanlı görüntüleyebilir, dilerseniz mail olarak alabilirsiniz.

  • Kolay kullanım
  • Kişilere veya Gruplara hızlı SMS gönderimi
  • Gönderi veritabanını gruplandırma özelliği sayesinde rahat kullanım
  • Kullanıcılara ve departmanlara özel yetkilendirme
  • SMS gönderim zamanının belirlenmesi
  • Uzun ve Türkçe SMS gönderimi
  • Gerçek zamanlı raporlama ve RSS Raporlama
Eğitim

Velilerinize öğrencilerin başarı veya devamsızlık durumlarını bildirebilir, toplantı ve ödeme günlerini hatırlatabilirsiniz.

Restaurant , Eğlence Merkezleri

Menü değişikliklerinizi, özel davetlerinizi, organizasyon ve etkinliklerinizi portföyünüze en hızlı yolda ulaştırabilir. Müşterilerinizin özel günlerini gününde kutlayabilirsiniz.

Alışveriş Merkezleri

Kampanya ve indirim günlerini portföyünüze en kolay ve en hızlı yoldan duyurabilir. Yeni ürün bilgilerinizi yayınlayabilir müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Sağlık

Hastalarınıza randevu veya muayene gün ve saatlerini hatırlatabilir, hastane etkinliklerinizi duyurabilir, özel günlerini kutlayabilirsiniz.

Dernek & Klüpler

Üyelerinize toplantı gün ve saatlerini hatırlatabilir, etkinliklerinizi duyurabilir, üyeleriniz arasındaki haberleşmeyi en sağlıklı yoldan sağlayabilirsiniz.

Finans Kurumları

Müşterilerinize portföyleri ile ilgili bilgileri anında ulaştırabilir, araştırma raporları ile ilgili bilgi aktarabilir, dünya endeksi bilgilerini en kısa en güvenilir yoldan iletebilirsiniz.

Tarife bilgileri için TIKLAYINIZ.

İlginizi Çekebilir:

Scroll Up