JetSMS Direct , özellikle büyük ölçekli ve SMS gönderimini yoğun olarak kullanan firmalar için son derece fonksiyonel. JetSMS Direct, kullanımı kolay ara yüzü ile IT departmanlarının yükünü yüksek oranda hafifletiyor.

Müşterilerimiz “JetSMS Direct” ürünümüz sayesinde son derece kapsamlı bir SMS yönetim platformun da sahip olabilirler.

Şirketlerin serverler’ına kurulan bir program işletim sistemi sayesinde, SMS gönderim arayüzleri, kullanıcı oluşturma ve yetkilendirmeler, veri tabanları vb. tüm işlemler tamamen şirketin kontrolündedir.

Her türlü bilgi %100 firma özelinde kalır ve korunur.

JetSMS Direct, dünya standardında SMPP Gateway & Client mimarisi sayesinde en üst hizmet standardında geliştirilmiş SMS entegrasyon platformudur.

jetsms direct
  • JetSMS ailesinin diğer tüm ürünleriyle %100 entegre çalışır
  • Kurumunuzun ilgili tüm veri tabanlarından bilgi alıp SMS üretebilmektedir
  • Bir veya birden fazla veri tabanı kolaylıkla tanımlanabilmektedir. MsSql, MySql ve Oracle veri tabanlarında etkileşimli çalışabilmekte olup gereksinim duyulan tüm diğer veri tabanları ile çalıştırılabilmektedir
  • “Schedule” özelliği ile zamana bağlı SMS oluşturulabilmektedir. Bu sayede; ileri tarihli SMS gönderimi, belli bir zaman aralığı içerisinde tekrar eden gönderimler (dakikalık, saatlik, günlük, haftalık, aylık bazda) önceden ayarlanarak otomatize edilmektedir
  • JetSMS Direct “cache” mantığı ile çalışmaktadır. Bu sayede veri tabanını yormadan, yüksek performans ile işlemlerini gerçekleştirmektedir
  • “Queries” bölümünden yeni query tanımlamaları gerçekleştirilebilmektedir
  • “Server Settings” ile her türlü server ayarları, tanımlamalar yapılabilmektedir
  • “Connections” bölümünde dört şekilde komut verilebilmektedir;

Bağlantıyı kes – Bağlantıyı oluştur : Server ile bağlantı tamamen kesilir ya da yeniden oluşturulur. Mesaj gönderimini durdur – Mesaj gönderimini çalıştır: Mesaj gönderimlerini tamamen durdururken, daha evvel gönderilmiş mesajlar ile ilgili raporlar alınmaya devam eder. Aynı şekilde durdurulmuş mesajları yeniden gönderime tek tuşla alınabilmektedir.

  • “Operational Flow” (Logs) bölümünden sistemin işleyişi ile ilgili tüm uyarıları takip edilebilmektedir. İstenirse herhangi bir uyarı koduna göre JetSMS Direct içerisinde tanımlayacağınız GSM numaralarına ve e-posta adreslerine, SMS ve e-posta gönderimi ile uyarıda bulunabilmektedir. Örneğin; bağlantı hatası, limit aşımı, SMS gönderimindeki herhangi bir aksamada otomatik olarak SMS ve e-posta ile ilgili kişiler uyarılabilmektedir
  • JetSMS+ ailesinin bir parçası olan JetSMS Direct, kurumunuza ait tüm veri tabanları ile birlikte çalışmasının yanı sıra, kurumunuzun serverları içerisinde yer alacak JetSMS Wide Client eklentisi sayesinde Internet teknolojilerinin tüm olanaklarını kurumunuz Intranet ortamında sizlere adres defteri oluşturma, gruplandırma, mesaj hazırlama ve gönderme, raporlama vb birçok özelliği beraberinde hizmetinize sunmaktadır.
Eğitim

Velilerinize öğrencilerin başarı veya devamsızlık durumlarını bildirebilir, toplantı ve ödeme günlerini hatırlatabilirsiniz.

Restaurant , Eğlence Merkezleri

Menü değişikliklerinizi, özel davetlerinizi, organizasyon ve etkinliklerinizi portföyünüze en hızlı yolda ulaştırabilir. Müşterilerinizin özel günlerini gününde kutlayabilirsiniz.

Alışveriş Merkezleri

Kampanya ve indirim günlerini portföyünüze en kolay ve en hızlı yoldan duyurabilir. Yeni ürün bilgilerinizi yayınlayabilir müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Sağlık

Hastalarınıza randevu veya muayene gün ve saatlerini hatırlatabilir, hastane etkinliklerinizi duyurabilir, özel günlerini kutlayabilirsiniz.

Dernek & Klüpler

Üyelerinize toplantı gün ve saatlerini hatırlatabilir, etkinliklerinizi duyurabilir, üyeleriniz arasındaki haberleşmeyi en sağlıklı yoldan sağlayabilirsiniz.

Finans Kurumları

Müşterilerinize portföyleri ile ilgili bilgileri anında ulaştırabilir, araştırma raporları ile ilgili bilgi aktarabilir, dünya endeksi bilgilerini en kısa en güvenilir yoldan iletebilirsiniz.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek