MailtoSMS Servisi ile mailleriniz TopluSMS’e dönüşüyor.
Bu servis ile kullandığınız programlar tarafından gönderilen uyarı bildirimleriniz, TopluSMS hesabınızdan avantajlı tarifeler ile sahaya, ekiplere ulaşıyor.

MailtoSMS Outlook’unuzdan email gönderir gibi Toplu SMS göndermenize de imkân verir ve SMS ücreti Toplu SMS tarifesinden yapılır.

MailtoSMS servisi çok kullanıcılı büyük şirketlerin bilgi akışlarını kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiştir.

MailtoSMS herhangi bir online / offline e-mail istemcisinden ( Outlook, Thunderbird, Gmail, Hotmail vb. ) gönderilen e-mailler SMS’e çevrilebilmektedir.
Ayrıca sadece e-mail gönderebilen yazılımların, platformların SMS gönderebilmesi de MailtoSMS çözümü ile mümkün hale gelmektedir.

MailtoSMS Kullanım Amacı

  • Kurumların serverlarında yaşanacak olası bir sorunda, sunucudan gönderilen otomatik mailler Sistem Yöneticisine kısa mesaj ile bildirilir, böylece mobil alarm sistemi ile geç kalınmadan gerekli müdahale yapılmış olur.
  • İş Takip programlarında yaratılmış iş istekleri ilgili ekibe mail olarak iletilir, kurgulanan işin takibinin mobil olarak da yapılabilmesi için kurumların sistemlerine gönderilen mailler SMS’e çevrilerek ilgili kişilere iletilir.
  • Geniş bir saha satış ekibiniz var ve hızlı bir bilgilendirme yapacaksınız bildirim mailiniz SMS olarak anında saha satıp ekibinizin cep telefonlarına gönderilir.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek