JetSMS On Premise, verilerini kendilerini tutan ve dışarıya açmak istemeyen firmalar için bir SMS gönderim ve yönetim platformudur.
Büyük ölçekli işletmeler tarafından ağırlıklı olarak On Premise uygulamaların tercih edilmesinin nedenleri, müşteri verileri ve firma bilgilerini daha güvenli barındırarak rahatlıkla kontrol edebilmeleridir.

Müşterilerinize Anlatabileceğiniz JetSMS On Premise Özellikleri

toplu sms onpremise

JetSMS On Premise ile firmanızın bilgileri üzerinde daha yüksek düzeyde kontrol sahibi olabilirsiniz. Yönetim tamamen sizdedir.

• JetSMS+ Sistemleri tüm fonksiyonları ile firmanın sunucularına kurulur ve çalıştırılır. Tüm JetSMS+ işlemlerinizi kendi sistemleriniz üzerinde yapar, verilerinizi firmanızın sunucularında koruyabilirsiniz.

• Bir bulut sistemi değildir. Tüm datalar ve fonksiyonlar firmanın sistemlerinde çalışır.

• Gönderim müşterinin sunucularına kurulan sistem sayesinde yapılır.

• Olağanüstü durumlarda sistem arızası yaşanırsa, JetSMS+ mesaj gönderimlerini yedek çözümler ile devam ettirir, kesinti yaşanmaz.

• Tüm entegrasyon yönetimi, kontroller Biotekno tarafından yapılır.

Bankalar, hastalarının verilerini kendi bünyesinde saklayan hastaneler, holdingler, finans kurumları ve veri erişebilirliği konusunda dışarıya bağımlı olmak istemeyen tüm firmalar için uygun bir çözümdür.

on premise

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek