İnteraktif SMS projelerinizde Anket, Yarışma ve Fanatik özelliklerini kullanarak satış aktivitelerinizi renklendirebilirsiniz.

interaktif_1

Anket

Kurumunuz adına anketler düzenleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz anket sorularına verilen cevapları İnteraktif SMS ile bilgisayarınızdan kolayca takip edebilirsiniz.

Yarışma

Firmanızda, kurumunuzda satış aktivitelerinizi canlandırmak ve satışlarınıza bir ivme kazandırmak için yarışmalar düzenleyebilirsiniz. Yarışmaya katılımı anında görüntüleyip sonuçlarını kolaylıkla interaktif SMS ekranlarınızdan takip edebilirsiniz. Üstelik her yaptığınız yarışmaya farklı kurallar oluşturabiliyorsunuz. Örneğin doğru cevabı veren ilk 50 kişiyi ödüllendirmek isteyebilirsiniz veya cevap veren 100. kişiye özel bir hediye verebilirsiniz.

Fanatik

Hazırladığınız İnteraktif SMS seneryolarında müşterilerden aldığınız cevaplar içerisinden en çok SMS gönderen müşterilerinizi listeleyebilir ve bu fanatikler grubuna özel hediye veya özel kampanya kurguları oluşturabilirsiniz.

İnteraktif SMS Öne Çıkan Özellikler

  • Gelen Mesajların Excele Alınması Mesaj gönderen numaralar web arayüzüne görüntülenir ve tamamı Excele aktarılabilir. Böylece dileğiniz bir amaçla, dilediğiniz zamanda tamamına Toplu SMS ile cevap dönülebilir, herhangi bir mesaj gönderilebilir.
  • Gelen Mesajlarda GSM No İle Sorgulama GSM Numarası belirterek sadece o numaranın gönderdiği mesajlar süzülebilir.
  • E-Mail Entegrasyonu Gelen mesajların mail olarak alınmasını sağlar.
  • İzinli Veritabanı Yönetimi Kurumun veritabanından mesaj almak istemeyen kullanıcıların tek bir kısa mesaj göndermeleriyle JetSMS sistemi tarafından kara listeye alınması sağlanır. Kullanıcıya kurum tarafından bir daha tanıtım mesajı gönderilmez.
  • Gelen Cevap Metnine Göre Otomatik Cevap Dönülmesi Kuruma gönderilen mesaj metinlerine göre JetSMS’den otomatik cevap dönülmesi sağlanabilir. Örneğin; Müşteri “Onay” yazdığında “Talebiniz alınmıştır” cevabı dönülebilir.
  • Entegrasyon Kurum kullandığı programa entegre ederek İnteraktif SMS’i kullanabilir

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek