JetSMS Cep ile Toplu SMS Gönderim Platformunuz Avucunuzun İçinde… Cebinize İndirin, Her Yerden Toplu SMS Gönderin!

Cep telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama ile istediğiniz her yerden JetSMS+ hesabınıza erişebilir, istediğiniz zaman SMS gönderimi yapabilir ve gönderimlerinizi raporlayabilirsiniz. Üstelik JetSMS Cep uygulamasının yenilenen ara yüzleri ile artık müşterilerinize SMS göndermek ve gönderimlerinizin raporlarını takip etmek çok kolay.

AppStore veya Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz JetSMS Cep uygulamamız ile ister web’de kayıtlı rehberinize, isterseniz telefon rehberinizdeki kişilere SMS gönderebilirsiniz, üstelik kişiye özel olacak şekilde.

Web rehberinizde veya telefon rehberinizde kayıtlı olmayan kişilere toplu SMS göndermek isterseniz, gönderim anında uygulamamızda bulunan ‘’yazarak’’ özelliği ile numaralarını yazarak toplu SMS gönderebilirsiniz.

JetSMS Cep uygulaması ile dilediğiniz her an, her yerden SMS gönderebilir, raporlarınızı online olarak takip edebilirsiniz

  • JetSMS Cep uygulaması diğer JetSMS Uygulamaları ( Web, Excel, API) ile entegre şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir platformdan gönderdiğiniz mesajların raporunu Cep Uygulamasından takip edebilirsiniz.
  • Web uygulamasında kayıtlı olan gruplarınızı cep uygulamasında görebilir, SMS gönderimi yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz mesajlarınızı ileri tarihte başlayacak şekilde kurabilirsiniz.
  • Web uygulamasında kayıtlı olan şablon mesajlarınızı cep uygulamasında görebilirsiniz.
  • Tüm toplu SMS müşterilerimiz, JetSMS Cep uygulamamızı kendi kullanıcı adları ve şifreleri ile ek bir işlem gerekmeden hemen kullanmaya başlayabilirler.

JetSMS Cep Uygulamasını iOS ve Android İşletim Sistemli Telefonlarda Kullanabilirsiniz.

IOS İşletim Sistemi Android İşletim Sistemi
(Versiyon 4.3.2 ve üzeri)
ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek