JetSMS Cep ile Toplu SMS Gönderim Platformunuz Avucunuzun İçinde… Cebinize İndirin, Her Yerden Toplu SMS Gönderin!

Cep telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama ile istediğiniz her yerden JetSMS+ hesabınıza erişebilir, istediğiniz zaman SMS gönderimi yapabilir ve gönderimlerinizi raporlayabilirsiniz. Üstelik JetSMS Cep uygulamasının yenilenen ara yüzleri ile artık müşterilerinize SMS göndermek ve gönderimlerinizin raporlarını takip etmek çok kolay.

AppStore veya Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz JetSMS Cep uygulamamız ile ister web’de kayıtlı rehberinize, isterseniz telefon rehberinizdeki kişilere SMS gönderebilirsiniz, üstelik kişiye özel olacak şekilde.

Web rehberinizde veya telefon rehberinizde kayıtlı olmayan kişilere toplu SMS göndermek isterseniz, gönderim anında uygulamamızda bulunan ‘’yazarak’’ özelliği ile numaralarını yazarak toplu SMS gönderebilirsiniz.

jetsms cep

 

JetSMS Cep uygulaması diğer JetSMS+ uygulamaları ( Web, Excel, Direct, Entegrasyon ) ile entegre şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir platformdan gönderdiğiniz mesajların raporunu Cep Uygulamasından takip edebilirsiniz veya Cep uygulamasından gönderim yaptığınızda raporunuzu diğer platformlardan da takip edebilirsiniz. Tüm platformlarımız birbirine senkronize olarak çalışmaktadır.

Tüm toplu SMS müşterilerimiz, JetSMS Cep uygulamamızı kendi kullanıcı adları ve şifreleri ile ek bir işlem gerekmeden hemen kullanmaya başlayabilirler.

JetSMS Web platformumuzda bulunan Türkçe SMS, Uzun SMS, Flash SMS, İleri tarihli SMS gönderimi ve Gönderime belirli saat aralıklarında Ara Verme özelliklerinin hepsini JetSMS Cep uygulamasında kullanmaya devam edebilirsiniz.

JetSMS Cep Uygulamasını iOS ve Android İşletim Sistemli Telefonlarda Kullanabilirsiniz.

Yenilenen JetSMS Cep, üstün özellikleri ile kullanıma hazır! Her an her yerde cebinizde olacak JetSMS Cep’i Appstore ve Google Play’den hemen indirmek için tıklayınız.

IOS İşletim Sistemi Android İşletim Sistemi
(Versiyon 4.3.2 ve üzeri)
 • Türkçe SMS gönderimi
 • Uzun SMS gönderimi
 • Flash SMS gönderimi
 • Gruplara SMS Gönderimi
 • İleri tarihli SMS gönderimi
 • Gönderimlere belirli saat aralığında ara verme
 • Web uygulamasında kaydedilmiş şablonlara SMS gönderimi
 • Web rehbere ismi ile SMS gönderimi
 • Hepsini seçerek gönderim yapma
 • Cep telefonu rehberine SMS gönderimi
 • JetSMS+ rehberine SMS gönderimi
 • Web Gruplarına SMS gönderimi
 • Yazarak dilediğiniz kadar kişiye SMS gönderimi
 • Gerçek zamanlı detaylı rapor görüntüleme
Eğitim

Velilerinize öğrencilerin başarı veya devamsızlık durumlarını bildirebilir, toplantı ve ödeme günlerini hatırlatabilirsiniz.

Restaurant , Eğlence Merkezleri

Menü değişikliklerinizi, özel davetlerinizi, organizasyon ve etkinliklerinizi portföyünüze en hızlı yolda ulaştırabilir. Müşterilerinizin özel günlerini gününde kutlayabilirsiniz.

Alışveriş Merkezleri

Kampanya ve indirim günlerini portföyünüze en kolay ve en hızlı yoldan duyurabilir. Yeni ürün bilgilerinizi yayınlayabilir müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Sağlık

Hastalarınıza randevu veya muayene gün ve saatlerini hatırlatabilir, hastane etkinliklerinizi duyurabilir, özel günlerini kutlayabilirsiniz.

Dernek & Kulüpler

Üyelerinize toplantı gün ve saatlerini hatırlatabilir, etkinliklerinizi duyurabilir, üyeleriniz arasındaki haberleşmeyi en sağlıklı yoldan sağlayabilirsiniz.

Finans Kurumları

Müşterilerinize portföyleri ile ilgili bilgileri anında ulaştırabilir, araştırma raporları ile ilgili bilgi aktarabilir, dünya endeksi bilgilerini en kısa en güvenilir yoldan iletebilirsiniz.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek