Resimli SMS, hedef kitlenize resimli tanıtım yapmanızı sağlayan bir servistir. Tüm Listenize aynı anda resimli tanıtımlarınızı gönderebilirsiniz.

Firmanız için hazırladığınız broşür, indirim kuponu, afiş gibi görsel tanıtım materyallerinizi artık müşterilerinizin cep telefonlarına ulaştırabilirsiniz. Baskı, dağıtım, lojistik ve depolama maliyeti olmadan hedef kitlenin cep telefonuna iletilen resimli mesajlar ile hedef 12’den vurulmuş oluyor.

Müşterilerinize, hedef kitlenize ilettiğiniz Resimli SMS mesajları MMS gibi sadece ayarları yapılmış olan telefonlarda değil internet kullanıcısı tüm telefonlarda görüntülenecektir. Mesajlarınızı her üç operatörün hem faturalı hem de kredili hat kullanan abonelerine ister tek tek isterseniz de toplu olarak saniyeler içerisinde ulaştırılır.

JetSMS+ Web ekranlarınızda Resimli SMS kullanımı için hazırlanmış özel ekranlarda istediğiniz resmi ister bilgisayarınızda isterseniz de web den seçerek istediğiniz gibi şekillendirip tanıtım yazınızı ekleyerek kişilere ulaştırabilir ve gönderiminiz sonrasında detaylı raporlara yine aynı platform üzerinden ulaşabilirsiniz. Resimli SMS raporlarınızı dilerseniz JetSMS+’ın RSS raporları ile alabilirsiniz.

Gönderdiğiniz Resimli SMS’ler kendi firma/kurum isminiz ile alıcılara ulaştırılır.

  • İstediğin Resmi Seç, Dilediğin Şekli Ver…
  • JetSMS+ Metin Mesajlarına RENK Geldi
  • Resimli SMS ile göndereceğiniz metin mesajları arık Renkli, Hareketli Resimlerle zenginleşecek.
  • Zengin Resimli SMS kütüphanesinden sizin için hazırladığımız ücretsiz hazır resimlerden yararlanabileceğiniz gibi kendi bilgisayarınızdaki resimleri de kullanabilirsiniz.
  • Kullanımı ve hazırlanması kolaydır.

Resimli SMS

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek