Mevcut telefon rehberinizi İzinli Veritabanı Yönetimi ile hızlıca güncelleyebilirsiniz!

İzinli Veritabanı

JetSMS İzinli Veritabanı Yönetimi ile telefon rehberinizdeki kişilerle tek tek iletişime geçmek yerine Toplu SMS ile markalarınız için izin talebinizi iletebilir, interaktif SMS ile alacağınız cevapların otomatik olarak sizin için izinli veritabanınızı güncellemesini sağlayabilirsiniz.

Müşteri şikayetlerini minimuma indirmek ve izinli pazarlama yapmak için oluşturduğunuz izinli veritabanınız ile doğru hedef kitleye doğru mesajı iletmiş olacaksınız.

JetSMS’de yapacağınız İzinli Veritabanına Toplu SMS gönderimleri ile bir yandan yapacağınız kampanya ve duyurularla hedef kitleniz tarafından bilinirliliğinizi arttırırken bir yandan da sizden mesaj almak istemeyen kişiler için markanız adına olumsuz düşüncelerin oluşmasının önüne geçmiş olacaksınız.

İzinli veritabanı oluşturmak için Toplu SMS’den faydalanabileceğiniz gibi web sitenize eklediğiniz bir iletişim formu ile de izinli veritabanı oluşturabilirsiniz.

Kendi web sitenizdeki form aracılığıyla oluşturacağınız izinli listelerin JetSMS’deki telefon rehberine eklenmesi için Web Servis dokumanından faydalanabilirsiniz.  Web Service yardım dokumanlarına ylaşmak için lütfen Tıklayınız

 

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek