Cep Telefonu uygulaması olarak tasarlanmış JetSMS – Cep ürünü ile kişilere veya mevcut veritabanınızdaki gruplara Toplu SMS gönderimine olanak sağlar.


jetsms-cep-01JetSMS Cep Uygulamasını Java Destekli tüm telefonlarda, Blackberry’lerde ve Türkiye’de ilk kez Android telefonlarda kullanmak için indirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, aşağıdaki kutucuğa GSM Numaranzi yazarak, “Uygulamayı indir” butonuna tıklamanız.

Biotekno ilk’leri ile Türkiye’de öncü olmaya devam ediyor.

Toplu SMS Gönderim Platformu Avucunuzun İçinde, Her An Sizinle

SMS gönderilerinizi cep telefonunuza yükleyeceğiniz JetSMS Cep (Client) Uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Cep Uygulaması sayesinde cep telefonunuzdan ister bir ister binlerce SMS’i aynı anda gönderebilir ve gönderim raporlarınızı anında alabilirsiniz. Bu ürünümüz mevcut web tabanlı SMS gönderimi ürünümüz Web Cilent ile entegre şekilde çalışmaktadır.
Üstelik, Cep Uygulamasından gönderim yapmasanız bile, diğer uygulamlarımızdan (Web Client, Excel veya XML) SMS gönderiminizi yapabilir, cep telefonu üzerinden bu gönderiminizin raporunu rahatlıkla alabilirsiniz.

Dilerseniz o an girmiş olduğunuz cep telefonuna veya telefonunuz adres defterinden seçerek ve Internet platformunda size tanımlanan mesaj başlıkları, internet ortamında tanımladığınız tüm grupları cep telefonu uygulamasına senkronize edip cep telefonunuz üzerinden tanımlı gruplara anında gönderim yapabilmektesiniz.

JetSMS Cep Uygulamasını Kullanın, Web’de Yaptığınızı Şimdi Cep’ten Yapın. JetSMS Cep Uygulamasını Cebinize İndirin, Her Yerden Toplu SMS Gönderin

Scroll Up