JetSMS İzinli Yeni Müşteri Toplama Servisi İle Rehberinizi Zenginleştirin!

İzinli müşteri sayısını arttırmanın en etkili yollarından biri; SMS ile talep almak ya da web sitenize ekleyeceğiniz bir kampanya formu ile katılım toplamaktır.

Ticari faaliyetinize uygun olarak, dönemsel bir indirim ya da hediye kampanyası kurgulayabilirsiniz. Kampanyanızı web sitenizde ve diğer reklam alanlarınızda duyurabilir, SMS ve Web formu yolu ile katılım yöntemleri sunabilirsiniz. Bu sayede yüksek oranda geri dönüşler alırsınız ve yeni müşterilerin markanızın izinli veri tabanına katılmasını kolayca sağlayabilirsiniz.

Ya da web sitenizde sürekli yayında olan bir form ile hedef kitlenize, markanızın izinli veri tabanına kayıt olmasın için imkan verebilir, Online Siparişlerinizi bu form aracılığı ile alabilirsiniz.

Böylece hem satışlarınızı arttırarak, müşterilerinizin markanıza bağlılığını sağlayabilir, hem de Elektronik Ticaret Yönetmeliğine uygun olarak mesaj gönderimi yapabileceğiniz, veri tabanınızı genişletebilirsiniz. SMS ya da web formu ile katılım yapan müşteri kayıtlarınız otomatik olarak JetSMS+ rehberine eklenir, siz de dilediğiniz zaman katılım adetlerini raporlayabilirsiniz.

• Müşterilerinize sunacağınız avantajlı kampanyalar ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.

• Kampanyanıza katılan müşterilerinizin bilgilerini JetSMS+ rehberinize otomatik olarak ekleyeceğiz, bu sayede izinli ver tabanınızı büyütebilir, tanıtım, kampanya ve pazarlama mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

• Kampanyanıza katılan ve bilgilerini yazan kişilerin raporunu size otomatik olarak vereceğimiz için vaktinizi rehber düzenlemekle geçirmeyeceksiniz.

• Mesajlarınızı almak istemeyen müşterileriniz SMS göndererek veri tabanınızdan çıkabilirler. Biz bu numaraları otomatik olarak kara listeye alarak, markanızın istenmeyen durumlarla karşı karşıya gelmesini engelleyeceğiz.

• Tüm katılım kayıtları JetSMS+’ın güvenli sisteminde saklanır. Siz de izinli veri tabanınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

mms

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek