Markanıza ait kampanya ve promosyonlarınızı tüm detayları ile duyurabiliyor musunuz? Mobil Sayfa ile tüm detayları bir linke sığdırabilirsiniz.

mobil sayfa

Mobil Sayfa, SMS gönderimlerinizi zenginleştiren, daha çok içerik sunmanızı sağlayan ve mobil cihazlar üzerinden ulaşılabilen bir internet sayfasıdır.

Mobil Sayfa çözümümüz ile kampanya detaylarınızı müşterilerinize aktarabilir, ürünlerinizin görsellerini paylaşabilirsiniz.

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi ile ilgili 15 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan yönetmeliğe göre indirim, hediye gibi promosyonlar, mesaj içeriğinde açıkça ve detaylı şekilde belirtilmelidir.

İlgili promosyana ait tüm içerikler, bir mobil sayfada anlatılabilir ve link yolu ile müşteriler yönlendirilebilir veya markanın müşteri hizmetleri numarası mesaj içeriğinde paylaşılabilir.”

Duyurularınız markanızın yansımasıdır. Kurumsal kimliğiniz, marka logonuz, ürün ve promosyon ayrıntılarınızın sizi bir adım öne taşıyacağını unutmayın.

Mobil Sayfa’nın Avantajları Nelerdir?

  • Kampanya ve promosyonlarınızın tüm ayrıntılarını müşterilerinizle paylaşabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.
  • SMS’lerinizi Elektronik Ticaret yönetmeliğine uygun olarak gönderirsiniz.
  • Sayfanızın tıklanma oranını takip edebilirsiniz.
  • SMS’in içine kısa bir link yerleştirileceğin için uzun SMS’ler yazmanıza gerek kalmadan, mobil sayfada istediğiniz tüm detayları anlatabilirsiniz.
  • Mobil internet kullanımı yaygınlaştığından, hemen hemen her kitleye ulaşmak mümkündür.

mms

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek