Kampanya mesajlarınızı doğru hedef kitleye ulaştırın, az maliyetle çok etki yaratın

sponsorlu mecralar

Mobil cihaz kullanımının yaygınlaştığı günümüzde, kampanya ve bilgilendirme mesajlarınızı sponsorlu mecralar üzerinden hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Sponsorlu mecralar ile kişilere ilgi alanları doğrultusunda mesajlar ulaştırabilir, doğru hedef kitleden çok daha fazla geri dönüşler alabilirsiniz.

Bakiye Sorgulama Servisi

Bakiye sorgulama servisi, ön ödemeli hat kullanan abonelerin, *123# yi tuşlayarak, hatlarında kalan TL miktarını öğrendikleri bir servistir.  Bu servise reklam verebilir günlük ortalama 2,7 milyon görüntülenme elde edebilirsiniz.

Hava Durumu SMS Paketi

Türk Telekom abonelerinin ücretsiz abone olduğu Hava Durumu paketine reklam vererek, haftanın her günü hedef kitlenize mesajlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Teknoloji SMS Paketi

Türk Telekom abonelerinin abone olduğu Teknoloji paketine reklam vererek, yüz binden fazla aboneye ulaşabilirsiniz.

Finans SMS Paketi

Türk Telekom abonelerinin abone olduğu Finans paketine reklam vererek, aylık 3 milyondan fazla görüntülenme elde edebilirsiniz.

TiviBu Lig ve Maç Paketleri

Türk Telekom abonelerinin abone olduğu TiviBu Lig ve Maç paketlerine reklam vererek, maç başına minimum 2 kez reklamlarınızı hedef kitlenize ulaştırabilir, aylık 10 milyondan fazla görüntülenme elde edebilirsiniz.

mms

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek