İletişimin en kolay, en hızlı ve en etkili yollarından biri olan SMS Kampanyaları ile Kurumsal Pazarlamanıza renk katabilirsiniz.

SMS Kampanyaları, abone tarafından ilk SMS’in kuruma, markaya veya servise tanımlanmış kısa numara veya uzun numaraya gönderilmesiyle başlayan, SMS Kampanyasının senaryosu dahilinde etkileşimli olarak gerçekleşen SMS kurgularından oluşur.

SMS Kampanyaları ile hedef kitlenizle interaktif olarak iletişime geçebilirsiniz, ihtiyaçlarını analiz edebilirsiniz. İsterseniz yarışma, çekiliş vb eğlence içerikli servisler ile de satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Farklı bir çok interaktif kurgu yapabilir, kampanyalar, sorgular, anketler düzenleyerek müşterilerinizle karşılıklı etkileşime geçebilirsiniz.

Havuz Numara

İnteraktif SMS kurgusunun hayata geçebilmesi için kurumunuz adına kullanmanız gereken numarayı üç operatörden de almanız ve yıllık tahsis bedelleri ödüyor olmanız gerekmektedir. Havuz Numara ile sizi bu bedellerden kurtarıyoruz. Bir anahtar kelime seçerek, istediğiniz kurgunun 1 gün içerisinde aktifleşmesini sağlayabilirsiniz.

İsterseniz de dilediğiniz İnteraktif Servis Numarasını kurumunuz adına tahsis edebiliriz. Kurumunuz adına, uzun veya kısa servis numarası aldığınızda bir anahtar kelime kullanılmasına gerek kalmaksızın kurgularınızı oluşturabilirsiniz.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek