Firmaların bütün müşterileri yerine, hedefleme kriterlerinden bir veya birkaçını kullanarak, portföylerindeki doğru müşteriye doğru mesajı gönderebilecekleri servistir.

mms gönder

Profilli Toplu Mesajlaşma ile 20’den fazla kriterden seçimler yaparak veri tabanınızda bulunan kendi müşterileriniz arasında hedef kitlenizi belirleyebilir, mesajınızı doğru kitleye anında ulaştırabilirsiniz.

Profilli Toplu Mesajlaşma Nasıl Kullanılır?

  • Profilli Toplu Mesajlaşmayı gönderimini İş ortaklarımızın ara yüzlerinden yada direk bağlıysanız API ler aracılığı ile kullanabilirsiniz
  • Profilli Toplu Mesajlaşma Servisi kapsamında SMS gönderimi yapmak istemeniz durumunda en az 250 (ikiyüzelli) Müşteri numarasını liste olarak, sisteme girerek, Sorgulama Kriterleri arasından en fazla 4 (dört) adet seçmeniz gerekmektedir.
  • Faturalı ya da ön ödemeli Toplu Mesajlaşma aboneliği bulunan kurumsal müşterilerin ilgili sanallarına Profilli Toplu Mesajlaşma yetkisi tanımlatılarak kullanıma başlanabilir.
  • Sadece servisin çalıştığı operatör abonelerine ve Elektronik Ticaret kanununa uygun şekilde izin alınan müşterlerilere SMS gönderilebilir.
  • Kullanıcının SMS alması için servisin çalıştığı operatörde izinli veri tabanında yer alması gerekir.
profilli sms

profilli sms

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek