İnteraktif SMS, müşterileriniz ya da hedef kitkenizle karşılıklı etkileşim imkanı sağlayan bir SMS servisidir.

İnteraktif SMS ile müşterilerinizle anket, SMS oylamaları ve çekilişler yapabilir, sipariş bilgi, görüş ya da önerilerini alabilirisiniz. Size gelen cevaplara otomatik olarak ya da tek tek geri dönüş yapabilirsiniz.

İnteraktif SMS’i kısa servis numarası ya da gönderdiğiniz mesaja ekleyeceğiniz landing page linkiyle kullanabilirsiniz.

İnteraktif SMS karşılıklı iletişimin dışında müşterileri verilerini toplayabilmeniz için de kolaylık sağlar. Bu sayede pazarlama, müşteri servisleri için sorgulama, mobil anket gibi birçok ihtiyaca cevap verir. Hem müşterilerinizden anlık bilgiler toplayabilir hem de bu bilgileri pazarlama faaliyetleriniz için kullanabilirsiniz. İnteraktif SMS projelerinizde Anket, Yarışma ve Fanatik özelliklerini kullanarak satış aktivitelerinizi renklendirebilir ve müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz

İnteraktif SMS’in Öne Çıkan Özellikleri

  • Gelen Mesajların Excele Alınabilme
  • Gelen Mesajlarda GSM No İle Sorgulama
  • Gelen Cevap Metnine Göre Otomatik Cevap Dönme
  • Entegrasyon

JetSMS İnteraktif SMS Servislerimiz ile Birden Fazla Farklı Kurgular Yapabilirsiniz

SMS Chat

SMS Chat Sistemleri üzerinden, veri tabanınızdaki tüm cep telefonlarına karşılıklı olarak SMS göndermenize, gönderdiğiniz SMS’leri anında ve online takip etmenize imkan tanıyan servistir.

SMStoMail

SMStoMail gönderdiğiniz SMS’lerin e-mail olarak cep telefonlarına gönderilmesine olanak sağlayan servistir.

Müşterileriniz, şirket çalışanlarınız internetin olmadığı yerlerde de cep telefonuna mail gönderimini sağlayan sistemdir. SMStoMail, gönderilmek istenen e-mail adresini cep telefonun metin mesajı kısmına yazarak şirketiniz adına tanımlanan interaktif SMS numarasına kısa mesajla gönderebilir. Gelen mesaj JetSMS’in SMStoMail servisi tarafından ilgili mail grubuna mail olarak iletilir.

SMStoRapor

SMStoRapor, saha ekiplerinizin ilettiği durum bildirimlerini internetin olmadığı yerde de öğrenmenizi sağlayan rapor programıdır. SahaDurumSMS programı sayesinde sahadaki ekiplerinizin durum bildirimlerini internetinizin zorunluluğu olmadan da öğrenebilirsiniz.

Mailto SMS

MailtoSMS Servisi maillerinizi SMS’e dönüştüren servistir. Outlook’unuzdan e-mail gönderir gibi Toplu SMS göndermenizi sağlar ve SMS ücretlendirmesi Toplu SMS tarifesi üzerinden yapılır.

MailtoSMS, herhangi bir online / offline e-mail istemcisinden gönderilen e-mailleri SMS’e çevirebilme özelliğine sahiptir.

İnteraktif SMS Servislerimiz hakkında detaylı bilgi için http://www.jetsms.net/index.php/interaktif-sms/ web adresimize ulaşabilirsiniz.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek