Cep telefonlarından SMS göndermek isteyen firmalar için tasarladığımız JetSMS Cep uygulamamız yenilenerek son teknoloji telefon ve tabletlere uyumlu hale getirilmiştir. Cep uygulamamızı artık iOS telefonlarda, tabletlerde, 4.3.2 ve üzeri versiyon olan Android telefonlarda ve Android tabletlerde de kullanabiliyoruz.

jetsms_cep

 

Kullanıcı dostu arayüzüyle JetSMS Cep’ten SMS göndermek, kişi seçimi yapmak, mesajın türünü değiştirmek ve gönderim zamanını belirlemek artık çok daha kolay;

  • Aynı mesaj için gönderilecek kişi seçiminde birden fazla veritabanı kullanılabiliyor. Aynı anda Web’den Grup seçimi, Web Telefon Rehberinden kişi seçimi, Telefon Rehberinden kişi seçimi ve Yazarak numara ekleme ile gönderim kişi listeleri belirlenebiliyor. Veritabanı listeleri SMS gönderim ekranında farklı renk yönlendirmeleri ile yer alacağı için kişi seçiminin ayırt edilerek iptali de kolaylıkla sağlanabiliyor.
  • Mesaj gönderiminde Web rehberi kullanıldığında SMS metni kişiselleştirilerek Ad, Soyad bilgisi eklenebiliyor.
  • Mesaj gönderim zamanı ileri bir tarih seçilebileceği gibi sadece mesajın gönderiminin sonlanacağı zaman seçimi de yapılabiliyor. JetSMS Web ve Excel’de kullandığımız gönderime ara verme özelliği ise Cep uygulamasında da kullanılabiliyor.
  • Mesaj gönderimlerinin Flash SMS olarak ulaşmasını sağlayabiliyor.
  • Birden fazla gönderim kanalı olan müşterilerimizde SMS gönderim kanalı seçimi yapılabiliyor. (VF Telekomünikasyon & VF Net)
  • SMS Gönderim raporları Cep uygulamasından takip edilebiliyor. Web uygulamamız ile senkron çalıştığı için diğer platformlardan gönderilen mesajların raporları da yine Cep Uygulamasından görüntülenebiliyor.

Yenilenen cep uygulamamızı App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.,

appstore_jetsmsandroid_jetsms

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek