Vergi Numarasına SMS, iş ortaklığı yaptığınız bir kuruma ulaşamadığınız durumda ya da ulaşmak istediğiniz şirket yetkili ya da yetkililerinin güncel GSM numarasını bilmesiniz de vergi numarası üzerinden SMS Göndermenizi sağlayan servistir.

Bu işlemin başarıyla sonuçlanabilmesi için öncelikle ilgili kurumun vergi numarasının altındaki hatları kullanan yetkili kişilerinin GSM numaralarının operatör rehberinde izinli olarak kayıtlı olması gerekir.

Yapmanız gereken tek şey Vergi numarasına SMS servisi ile kayıtlarınızda bulunan Vergi Numaralarını JetSMS sitemimize eklemek.

Vergi Numarasına SMS Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Vergi Numarasına SMS’i GSM numarası olmadığı için ulaşamadığınız müşterilerinize vergi numarası üzerinden tanıtım, duyuru ve bilgilendirme amacıyla kullanabilirsiniz. Böylece ulaşamadığınız müşteri kalmaz.

Vergi Numarasına SMS’ten Hangi Kurumlar Faydalanabilir?

Kurumsal müşterilerine mesaj göndermek isteyen ve rehberinde GSM Numarası bulunmayan tüm kurumlar Vergi Numarasına SMS Servisinden yararlanabilirler.

Vergi Numarasına SMS Servisi Nasıl Kullanılır?

Vergi Numarasına SMS Servisiniz dilerseniz Kurumların ihtiyaçlarına özel hazırladığımız platformlar üzerinden, dilerseniz kurum sistemlerinizle entegre ederek kendi sistemleriniz üzerinden tek tek ya da toplu şekilde SMS göndererek kullanabilirsiniz.

Kuruma ya da kişilere Parametik gönderimi özelliği ile özel mesajlar oluşturabilirsiniz.Web platformunu kullanarak excel uygulaması üzerinden kolay kullanım sağlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan detayları rapor olarak otomatik bir şekilde alabilirsiniz.

Aynı anda farklı vergi numarasına, dilediğiniz içerikte SMS gönderebilirsiniz.

Web platformu ve excel uygulaması üzerinden kolay kullanım sağlayabilirsiniz. Detaylı ve otomatik olarak rapor alabilirsiniz

Vergi Numarasına SMS Servisi Hangi İşler İçin Kullanılır?

Borç hatırlatma, kredi bilgilendirme, vergi dönemi mesajları, kurum bilgilendirmeleri gibi önemli mesajlarınızı kurum yetkililerine gönderebilirsiniz.

Vergi Numarasına SMS servisi ile neler yapabilirim?

Borç hatırlatma, kredi bilgilendirme, vergi dönemi mesajları, kurum bilgilendirmeleri gibi mesajlarınızı kurum yetkililerine gönderebilirsiniz.

Vergi Numarasına SMS Servisi Nasıl Kullanılır?

Kurumların ihtiyaçlarına özel hazırladığımız platformlar üzerinden ya da dilerseniz kurum sistemlerinizle entegre ederek kendi sistemleriniz üzerinden tek tek ya da toplu şekilde SMS gönderimi yaparak kullanabilirsiniz.

Kuruma ya da kişilere Parametik gönderimi özelliği ile özel mesajlar oluşturabilirsiniz.

Web platformundan ve excel uygulaması üzerinden kolay kullanım sağlayabilirsiniz.

Detaylı ve otomatik olarak rapor alabilirsiniz

Aynı anda her Vergi Numarasına farklı içerikte SMS gönderebilirsiniz.

Vergi Numarasına SMS hangi sektörler için uygundur?

İcra ve borç takibi yapan hukuk firmaları, senetli satış yapan ve tahsilat yapan firmalar, belediyeler, Kamu kurumları ve bankalar bu servisten maksimum seviyede faydalanabilecek sektörlerdendir.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek