Tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizin küçük ama önemli bir parçası olan Toplu SMS gönderimleriniz için izinli veritabanı oluşturmak artık çok kolay!

JetSMS sisteminde kayıtlı olan müşterileriniz ve üye listelerinizden oluşan telefon rehberinizden bir kısa mesaj ile alacağınız onaylar ile kendi izinli veritabanınızı oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.

JetSMS İzinli Veritabanı Yönetimi ile telefon rehberinizdeki kişilerle tek tek iletişime geçmek yerine Toplu SMS ile markalarınız için izin talebinizi iletebilir, interaktif SMS ile alacağınız cevapların otomatik olarak sizin için izinli veritabanınızı güncellemesini sağlayabilirsiniz.

Müşteri şikayetlerini minimuma indirmek ve izinli pazarlama yapmak için oluşturduğunuz izinli veritabanınız ile doğru hedef kitleye doğru mesajı iletmiş olacaksınız. JetSMS’de yapacağınız İzinli Veritabanına Toplu SMS gönderimleri ile bir yandan yapacağınız kampanya ve duyurularla hedef kitleniz tarafından bilinirliliğinizi arttırırken bir yandan da sizden mesaj almak istemeyen kişiler için markanız adına olumsuz düşüncelerin oluşmasının önüne geçmiş olacaksınız.

JetSMS İzinli Veritabanı yönetimi ile beş adımda rehberinizdeki tüm kişi listeleriniz için izin işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

izinli_veritabani_sema

İzin alınacak veritabanı JetSMS web uygulaması üzerinden seçilir → İzin alınacak mesaj başlığı seçilir → İzin mesaj metni düzenlenir → İzin mesajı gönderilir → Gelen cevaplar ile otomatik olarak İzinli Veritabanı oluşturulur.

İzinli veritabanı oluşturmak için Toplu SMS’den faydalanabileceğiniz gibi web sitenize eklediğiniz bir iletişim formu ile de izinli veritabanı oluşturabilirsiniz.

Kendi web sitenizdeki form aracılığıyla oluşturacağınız izinli listelerin JetSMS’deki telefon rehberine eklenmesi için Web Servis dokumanından faydalanabilirsiniz.  Web Service yardım dokumanlarına ylaşmak için lütfen Tıklayınız

 

İzinli Veritabanı hakkında detaylı bilgi almak için hemen

Scroll Up