İzinli Veritabanı Çözümleri

İzinli Veritabanı Nedir ?

Operatörlerin kendi abonelerini demografik, kullanım bilgileri, lokasyon vb. kriterler doğrultusunda gruplandırdığı, kullanıcıların kendi isteği ile dahil olduğu platformudur. Turkcell’de 12.5 milyon, Vodafone’da 7 milyon, Avea’da 5 milyon kişi operatörlerin izinli veritabanındadır. Veritabanındaki doğru hedef kitlenize doğru kriterleme ile doğru zamanda ulaşabilirsiniz.

Hedef kitlenizi istediğiniz illerden,ilçelerden hatta mahallelerden belirleyebilir, yaş gruplarına, ilgi alanlarına göre seçebilirsiniz. Seçtiğiniz hedef kitlenize SMS, MMS, Video içerikleriyle ulaşabilirsiniz. İsterseniz kampanyanızdan haberdar edersiniz, isterseniz de interaktif olarak kampanyanıza anında dahil edebilirsiniz.

İzinli veri tabanında seçtiğiniz hedef kitlenize bir celebrity sesi ile IVR yapabilir, kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Sunduğunuz teklif ile ilgilenen kullanıcılar 1’e basarlar. IVR sonrası bu kullanıcılara SMS gönderilebilir. IVR ile ilk aramada ulaşılamayan kullanıcılara 2.arama yapılabilir ve tekrar ulaşılamıyorsa SMS gönderebilirsiniz.

Lokasyon Bazlı Çözümler

Hedefli Lokasyon

İzinli veritabanındaki kullanıcılara, markanın kampanya veya tanıtım metni ile doğru zamanda, doğru lokasyonda SMS veya IVR ile ulaşabilirsiniz. Lokasyon verisi gün geçtikçe operatörler ve firmalar için daha önemli konuma gelmektedir.

İzinli veritabanında olan hedef kitlenize tam satınalma anında ulaşabilirsiniz. İsterseniz SMS ile isterseniz de celebrity sesi ile tam satın alma anında, izinli veri tabanındaki hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Hedef kitlenize fatura adresinden ulaşmanın yanısıra belirlediğiniz bir alana/bölgeye veya istediğiniz bir alışveriş merkezine geldiği anda da ulaşabilirsiniz.

mobil pazarlama

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek