Firmaların veritabanlarında bulunan müşterilerinin yurtdışında olup olmadığını cep telefonu numaraları aracılığıyla sorgulayan servistir

Bankalara özel sunduğumuz hizmet ile, müşterilerinizin yurtdışından yaptıkları kredi kartı işlemlerinde, güvenlik önlemlerini arttırarak, işlemin gerçekten yurtdışında mı yapıldığı bilgisine ulaşarak gelir güvencenizi arttırabilirsiniz.

Operatör: Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Servis Hakkında Genel Koşullar

  • Sadece cevap alınan başarılı sorgular aylık olarak ücretlendirilir, teknik nedenlerden ötürü yerine getirilemeyen sorgulama istekleri ücretlendirilmeyecektir.
  • Operatör veri tabanında bulunmayan numaralar ücretlendirilmez.
  • Firma aylık olarak yapmış olduğu sorgu adedine göre düzenlenecek faturasını, fatura son ödeme tarihine kadar ödemekle yükümlüdür.
  • Sorgulama sonucu operatörlere göre farklılık gösterebilir.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

JetSMS üzerinden iletilen GSM numarası için operatör sistemlerinde müşterinin yurtdışında olup olmadığı sorgusu yapıldığında öncelikli olarak talep edilen GSM numarasının bu servise özel müşteri onayının olup olmadığı operatör tarafından kontrol edilir.

Servise özel müşterinin onayı var ise, yurtdışında olup olmadığı Firma ile paylaşılır. Servise özel müşterinin onayı yok ise, SMS ile “Firma’nın müşterinin lokasyon bilgisini – Yurtdışında mı – şeklinde almak istediği” müşterinin onayına sunulur. Müşteri onayı olmadığı durumlarda operatör servis kapsamında hiç bir şekilde lokasyon bilgisini Firma ile paylaşmaz.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek