Toplu MMS, bir kısa mesaj içerisine sabit veya hareketli görsel nesneler (resim, hareketli resim, video) kullanmayı mümkün kılan mesajlaşma sistemidir.

Siz de mesajlarınızı daha özgün ve akılda kalıcı hale getirebilirsiniz. Toplu MMS ile mesajınıza ses, video ve resim gibi öğeler ekleyebilir, daha etkili kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Kampanyalarınız için hazırladığınız bu görselleri müşterilerinizin cep telefonlarına ulaştırabilirsiniz.

Görsellerin Algılamada Yarattığı Etki Yazıya Göre Çok Daha Fazladır.

JetSMS Web ekranlarınızda kullanım için hazırlanmış özel ekranlarda, istediğiniz görseli ister bilgisayarınızda isterseniz de web’den seçerek istediğiniz gibi şekillendirip, mesajınızı ekleyerek listenize gönderebilir ve sonrasında detaylı raporlara yine aynı platform üzerinden ulaşabilirsiniz.

MARKANIZI TOPLU MMS İLE BİR ADIM ÖNE TAŞIYIN!

TOPLU MMS

Mesajlarınızı alışılmışın dışında ve yeni nesil teknolojiye uygun olarak göndermek istiyorsanız, resim, video ve ses ekleyerek etkili kampanyalar tasarlayabilirsiniz.

MMS servisine özel hazırladığımız ekranlarda, istediğiniz görseli ister bilgisayarınızda isterseniz de webden seçerek istediğiniz gibi şekillendirebilir, zengin içerikli mesajlar oluşturabilirsiniz.

MMS servisini kullanarak, kampanya duyurularınız dışında, kişiye özel mesajlar hazırlayabilir, müşterilerinizin özel günlerini kutlayabilir, yeni ürün tanıtımı yapabilir ve marka bilinirliği için çalışmalar planlayabilirsiniz.

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek