SMPP Gateway, BIOTEKNO’nun SMPP standartlarında gelistirmiş olduğu bir gateway programıdır

SMPP Gateway, BIOTEKNO’nun SMPP standartlarında geliştirmiş olduğu bir gateway programıdır. Tamamen SMMP standartlarında mesaj alıp göndermenizi sağlayan bu hizmetimiz sayesinde, BIOTEKNO sunucuları ile SMMP standartları ile TOPLU SMS göndermeniz sağlanır. Proje bazlı olarak ve özel projelerde SMPP Gateway hizmetimizden yararlanabilmeniz mümkündür.

SMPP Gateway çözümü aynı zamanda yurtdışından yurtiçine SMS roaming hizmeti verilmesi içinde SMPP standartlarında gerekli altyapıyı sağlamaktadır.

  • SMPP standartlarında mesaj gönderimi
  • Proje bazlı kullanım
  • Hızlı SMS gönderimi
  • Kolay kullanım
Eğitim

Velilerinize öğrencilerin başarı veya devamsızlık durumlarını bildirebilir, toplantı ve ödeme günlerini hatırlatabilirsiniz.

Restaurant , Eğlence Merkezleri

Menü değişikliklerinizi, özel davetlerinizi, organizasyon ve etkinliklerinizi portföyünüze en hızlı yolda ulaştırabilir. Müşterilerinizin özel günlerini gününde kutlayabilirsiniz.

Alışveriş Merkezleri

Kampanya ve indirim günlerini portföyünüze en kolay ve en hızlı yoldan duyurabilir. Yeni ürün bilgilerinizi yayınlayabilir müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Sağlık

Hastalarınıza randevu veya muayene gün ve saatlerini hatırlatabilir, hastane etkinliklerinizi duyurabilir, özel günlerini kutlayabilirsiniz.

Dernek & Klüpler

Üyelerinize toplantı gün ve saatlerini hatırlatabilir, etkinliklerinizi duyurabilir, üyeleriniz arasındaki haberleşmeyi en sağlıklı yoldan sağlayabilirsiniz.

Finans Kurumları

Müşterilerinize portföyleri ile ilgili bilgileri anında ulaştırabilir, araştırma raporları ile ilgili bilgi aktarabilir, dünya endeksi bilgilerini en kısa en güvenilir yoldan iletebilirsiniz.